Перейти к содержанию
  • записи
    3
  • комментариев
    39
  • просмотров
    670

Записи в этом блоге

 

Линии на 2018 год искуственное осеменение

Предварительно на 2018 год планируется скрещивание линий бакфаста.  B20(АК) = B350vdB ins.17- B100(KAA)  ins.18 - B2(AK) Также планируется осеменение кордована полученного из Италии, трутнями от кордована из США В зависимости когда будет получен материал от Фенербаха, его тоже планируется сразу пустить в разведение, для проверки по дочерям.  

Хадзуми

Хадзуми

 

Матки для тестирования 2018

Як і обіцяв раніше, в 2018 році буду надавати безкоштовно маток бакфаста ШЗ для тестування.  @bosik6 @briz07 @Крит Отримають маток для тестування. Головне писати на форумі як вони себе показують. Якщо погано то так і пишіть, це тест, а він має бути об'єктивним.  Якщо будуть матки буду також повідомляти та надавати іншим користувачам форума безкоштовно.

Хадзуми

Хадзуми

 

Паспорти для маток

Дизайнер створив паспорти для маток, це ще єскізи наповнення можливо зміниться. Паспорти робилися по Єропейському зразку. В мене такий паспорт був з маткою В21 BZF.  Паспорт книжечкою. Для матководів які хочуть використовувати такий же паспорт можливо замінити емблему на вашу, а також змінити контактні дані. Роздруковано буде на якісному папері в поліграфії. Ці паспорти більше підходять для маток контрольованого парування, для маток вільного парування в такому паспорті не бачу великої необхідності. Але можна давати один на партію однакових маток.    

Хадзуми

Хадзуми

×