Амітраз 50 мл, розчин 12,5%,

Производитель: Китай
Код Товара: 176
Новинка

Краткое описание


СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКА Акарицидний препарат, що діє речовиною якого є амітраз. За зовнішнім виглядом являє собою прозору рідину без кольору або з жовтуватим відтінком і зі специфічним запахом. Розфасований у скляні пляшки... Читать далее...

250.00грн.

  • Наличие: В наличии

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКА Акарицидний препарат, що діє речовиною якого є амітраз. За зовнішнім виглядом являє собою прозору рідину без кольору або з жовтуватим відтінком і зі специфічним запахом. Розфасований у скляні пляшки по 50 мл (1000 доз) .

 
ФАРМАКОЛОГІЧНІ СВІЙСТВА Біпин має системну та контактну акарицидну дію проти кліщів Varroa. Біпин належить до сполук із помірною токсичністю для теплокровних тварин (III клас небезпеки). Препарат не чинить негативної дії на життєдіяльність бджілосемів. ЛД50 препарату для бджіл становить 10,0 мкг/бджолу, у рекомендованих концентраціях не чинить негативної дії на загальний стан, розвиток і продуктивність сімей бджіл.
 
ПОКАЗАННЯ Вароатоз (варрооз) бджіл.
 
ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ Застосовують у формі водної емульсії. Робочу емульсію готують способом ретельного змішування 1 мл бипіна з 2л чистої питної води, відповідно. Приготований у такий спосіб розчин препарату використовують упродовж робочого дня. Бджолині сім'ї обробляють восени за мінімальної кількості розпліду та в період формування клубу бджіл за температури зовнішнього повітря не нижчої від 0 °C. Оброблення бджілосемів проводять за допомогою дрібнокапельного полірування емульсії препарату на бджіл у міжрамкових просторах. Норма витрати робочого розчину — 10 мл на одну уличку бджіл. Рекомендується 2-кратне застосування: перша обробка відразу після закінчення медозбору та відкачування меду; друга — перед постановкою сімей на зимівлю (у разі видимої наявності на дорослих бджолах кліщів варроа).
 
ПОБУДОВІ ДІЇ У рекомендованих дозах не спостерігаються.
 
ПРОТИВОПОКАЗАННЯ Не встановлені.
 
ОСОБЛИВІ ПОКАЗАННЯ Перед масовим обробленням пасеки препарат необхідно перевірити на безпеку для бджіл і лікувальну ефективність — спочатку в 1 — 2 сім'ї, на 1 — 2 вулички з подальшим 24-годинним наглядом за їхнім станом. Оброблення пасеки треба проводити за участю або під контролем ветеринарного лікаря. Передозування препарату небезпечне для бджіл. Не треба обробляти сім'ї силою менш ніж 4 – 5 улочек. Мед, зібраний обробленими сім'ями, використовують у їжу на загальних основах.

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв