Манхао "MANHAO" (флувалінат) 80 смужок

Производитель: Sichuan Wangshi Animal Health Co
Код Товара: 128
-20 %
Акция
ТОП Продаж

Краткое описание


Манхао “MANHAO” (флувалінат) 80 смужок – застосовують застосовують для профілактики і знищення кліщів варроа. Йому характеріній жовтий колір з легким запахом. Діюча речовина флувалінат, гарантує ... Читать далее...

500.00грн. 400.00грн.

  • Наличие: В наличии

Манхао “MANHAO” (флувалінат) 80 смужок – застосовують застосовують для профілактики і знищення кліщів варроа. Йому характеріній жовтий колір з легким запахом. Діюча речовина флувалінат, гарантує високу ефективність при правильному використанні – НЕ допускати передозування.  

Норми для знищення кліща варроа на одну бджолину сім’ю:
Для слабкої бджолиної сім’ї – половину смужки (5 см);
Для середньої бджолиної сім’ї - одна смужка (10 см);

Спосіб застосування: в залежності від кількості кліщів і сили бджолиної сім’ї, застосовувати необхідну кількість смужок. Перед використанням, розділити смужки Манхао на дві частини (для цього в центрі смужки передбачений вигин).

Діюча речовина – флувалінат 40 мг.
Матеріал смужки – тонкий пластик.
Форма випуску – 40 довгих пластикових смужок, які поділяються на 2 частини, в ламінованої полімерній упаковці.

У кожній смужці передбачені отвори, за які їх розміщують у вулику між бджолиними рамками. Розміщувати необхідно в центрі бджолиного гнізда, так щоб бджоли могли пересуватися по ньому з обох сторін рамок. Термін розміщення смужок не більше 35 діб. Для досягнення максимального дії препарату, необхідно проводити обробку 2 рази. Бджолині сім’ї обробляють в безрасплодний період (весна, осінь), або після видалення розплоду з сім’ї. Оптимальна кількість обробок смужками Манхао – 2 рази в рік.

Фармакологічна дія: під впливом препарату м’язи кліща варроа спазмируются, відбувається порушення рухів, після чого він гине. Дорослі особини кліща варроа падають на дно вулика протягом 30 хвилин після установки смужок «MANHAO». Молоді гинуть протягом 21-28 днів.

Увага! При роботі з препаратом рекомендується одягати рукавички і респіратор. Після обробки вуликів, обов’язково помити руки! Зберігати в сухому прохолодному місці, недоступному для дітей. 

Обов’язково протестуйте препарат на декількох бджолосімей (2-3) перш, ніж обробляти всю пасіку.

Спосіб зберігання:  зберігати в сухому приміщенні при температурі від 0 до +25 градусів за Цельсієм. Не використані смужки щільно закрити в упаковці.

Виробник – Sichuan Wangshi Animal Health Co

Термін придатності – 4 роки

Вага: 75 грам

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв