Смужки від вароатозу Manjing (40 шт)

Производитель: Sichuan Wangshi Animal Health Co
Код Товара: 141
-25 %
Акция
ТОП Продаж

Краткое описание


Смужки від вароатозу Manjing (40 шт)Смужки Манджинг використовуються для знищення кліщів варроа і в профілактичних цілях. Містять діючу речовину флуме... Читать далее...

400.00грн. 300.00грн.

  • Наличие: В наличии

Смужки від вароатозу Manjing (40 шт)

Смужки Манджинг використовуються для знищення кліщів варроа і в профілактичних цілях. Містять діючу речовину флуметрин, яке згубно впливає на паразитів.

Рекомендации застосування

Найбільш оптимальний час для обробки вуликів від кліща вароа з допомогою WANG'S MANJING припадає на весну до розмноження комах або восени після медозбору. Більш результативно лікування пройде, якщо препарат розмістити у першій половині дня в теплу погоду.

Смужки просочені препаратом флуметрин сильної дії і виділяють слабкий специфічний запах. Для ефективного повноцінного знешкодження кліщів, одна смужка розрахована на одну сім'ю.

Застосування залежить від ураження кліщем - 1/4 - 1/2 препарату. Смужки розрізають по узору, зображеному на них і розміщують у різних краях вулика.

У вуликах їх тримають протягом 7-10 днів. після чого підвішують ще одну смужку і залишають на 28 днів. Якщо закліщеність висока, смужку у вулику тримають більше 4 тижнів.

Щоб уникнути шкідливого впливу препарату на бджіл, препарат розміщують біля входу у вулик або роздільної решітки і через 2-3 дні перевертають.

Отводкам, невеликим сім'ям можна дати одну смужку розділивши на 2 частини.

WANG'S MANJING на кліща впливає через контактну і шлункову токсичність чим викликає його смерть протягом півгодини після розміщення у вулик.
Бджолам смужки шкоди не завдають.

Увага! Смужки з препаратом у вулику повинні знаходитися не більше 8 тижнів. Обов'язково протестуйте препарат на декількох бджолосім'ях (2-3), перш ніж обробляти всю пасіку.

Обробляти вулики можна при температурі не нижче 15 °С.

Характеристика

  • Застосування: від кліща вароа
  • Діюча речовина: флуметрин (3,6 мг на смужку)
  • Вид: смужки
  • Кількість: 40 смужок
  • Термін придатності: 2 роки
  • Виробник – Sichuan Wangshi Animal Health Co

Зберігання

Зберігати в прохолодному темному місці, недоступному для дітей. Невикористані смужки щільно закрийте в упаковці. Заборонено тримати у продуктів. Температура зберігання - від 0 до 25 ° С.

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв