Jump to content

bosik6

Пользователи
 • Content count

  195
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

bosik6 last won the day on January 4

bosik6 had the most liked content!

Community Reputation

229 Excellent

About bosik6

 • Rank
  Активный пользователь

Personal Information

 • Тип улья
  Укр, пл.12 рам з маг піврамкою
 • Стаж
  1-3
 • Порода пчел
  Полосаті.
 • Количество семей
  5-10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bosik6

  Поздравительная

  Всії форумчан з родинами вітаю з Новим 2021 роком та наступаючими Різдв*яними св*ятами. Всім зичу здоров*я, гарних обльотів та медозборів.
 2. 2 дня + 20 и дождя нет. . Лето возвращается. Если погода продержится еще пару дней то проверю отводки сформированые на маточниках. Неплодки вышли 2 недели назад, а вот с погодой облета у них точно не было. Летали нормально вчера и сегодня.
 3. bosik6

  Вывод маток

  Для полуторасуточных после прививки самое то. Пчела их еще до запечатки удлиннит и потянет. Но самое главное все как на подбор. Сейчас взяток с садов то могут и позастраивать. После запечатки попробую пихать им вощину, может меньше застроят.
 4. bosik6

  Вывод маток

  Накидав у воскові мисочки личинок (дружина каже на них макорони), А бджілка наліпила отаких стручечків. (1,5 суток від прививки).
 5. bosik6

  Бакфаст

  Дякую.
 6. bosik6

  Бакфаст

  Да цикропіка . Пересажував сьогодні з старого лежака сімю з твоєю маткою цикропіки та закинув теж на ютуб. Добавляю у темі бакфаста.
 7. bosik6

  Нападение пчел соседа

  Если пчелы соседа а забор ваш пускай от своих пчел обнесет своим забором 2,5 метра, тогда пчелам прийдктся летать выше. Может тогда будут меньше доставлять неудобства. К сожалению, нормативные документы направлены на охрану и защиту пчел, а не защиту людей от этих насекомых. Ограничений размещения пчел по соседству с людьми — нет. Можете написать не него заяву в суд, тогда его заставят поставить забор и принять другие меры. Какой то сосед у вас не правильный. Пусть меняет породу на более миролюбивую
 8. Вчора було +17 гарно облетілись. Сиділи на поїлці та копошились у свіжоврізаній тирсі (певно тянули сік бо тирса із клена). Сьогодні +10 тепло але хмурно. Візуально пару сімей віддвинув крайні рамки по підмору цей рік дуже мало (настоянки на підморі буде не багато) а може і трохи повичищали. Деякі сімї верх теплий значить матки почали сіяти. Мабуть потроху весна братись буде.
 9. Вчора було +12 але вітряно. Сьогодні було +10 али спокійно без вітру. Казав сусід що пчола літала до нього шукали воду. Деякі сімї зробили маленькі обльоти напевно точно матки почали сіяти потроху. Сам не бачив бо був на роботі. Полізли підсніжники у квітниках, навіть зацвело пару пролісків. Щось цей рік занадто рано. Швидше як торік на 2 неділі. Ну і ще лютий і березень може показати свої капризи.
 10. +14 на сонці. Аномалія з погодою достала. Едний плюс здорово зекономим на опаленні. Деякі сімї повилітали, та нишпорать в пошуках водички. Дуже не здорово коли матки зараз почнуть червити, Але холстики холодні.
 11. bosik6

  Пчеломатки Бакфаст 2019

  на счет черного списка правильно. Что-то он гонит. Плодная матка полюбому засеет где-то на протяжении недели. Даже в 2-х рамочном отводке при наличии медоперговой и кормовой рамки сеют на ура, а в семье и подавна. Таких умников не слушай. Удачи, как говорят: "Не бери тяжкого в руки, а дурного в голову"...
 12. Зробив пару пробних банок 0,5л на замовлення. Два меди в одній банці. Трохи відкачав весняно - літнього ну щось він почав швидко кристалізуватись Кристал сам дрібній і мед на смак солодший (з чого вони там носила не знаю), і добавив іншу половину гречано-золотарниковим (з гречки носили напевно більше). Поставив у підвал, щоб гречка швидше закристалізувалась і не перемішалась з світлим. Самому цікаво чи з того що буде.
 13. Да в печатном варианте есть. У меня в семье 2 библитотекаря. Я больше склоняюсь к электронному варианту. Место занимает мало. Почитать можно на всем что угодно (комп, планшет,телефон), и в любом месте. Не собирает пыль. С любым можно поделится. и т д.
 14. Version 1.0.0

  3 downloads

  Кирилл Богомолов Анатолий Бородаче Ежи Грабски ИНСТРУМЕНТАЛЬНОЕ ОСЕМЕНЕНИЕ ПЧЕЛИНЫХ МАТОК С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ СОВРЕМЕННЫХТЕХНИЧЕСКИХ СРЕДСТВ https://drive.google.com/open?id=1y8hir_Qe23xoYgO7aMSX0x1RxNB0H5_Y 2013 рік https://drive.google.com/open?id=1ENcF4iR0KaFw6otzy6KwioP6EW6sNh6w 2018 рік
 15. Книги по ІО Кирилл Богомолов Анатолий Бородаче Ежи Грабски ИНСТРУМЕНТАЛЬНОЕ ОСЕМЕНЕНИЕ ПЧЕЛИНЫХ МАТОК С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ СОВРЕМЕННЫХТЕХНИЧЕСКИХ СРЕДСТВ https://drive.google.com/open?id=1y8hir_Qe23xoYgO7aMSX0x1RxNB0H5_Y 2013 рік видання https://drive.google.com/open?id=1ENcF4iR0KaFw6otzy6KwioP6EW6sNh6w 2018 рік видання
×