Jump to content

bosik6

Пользователи
 • Content count

  188
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

bosik6 last won the day on February 18

bosik6 had the most liked content!

Community Reputation

217 Excellent

About bosik6

 • Rank
  Активный пользователь

Personal Information

 • Тип улья
  Укр, пл.12 рам з маг піврамкою
 • Стаж
  1-3
 • Порода пчел
  Полосаті.
 • Количество семей
  5-10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Вчора було +17 гарно облетілись. Сиділи на поїлці та копошились у свіжоврізаній тирсі (певно тянули сік бо тирса із клена). Сьогодні +10 тепло але хмурно. Візуально пару сімей віддвинув крайні рамки по підмору цей рік дуже мало (настоянки на підморі буде не багато) а може і трохи повичищали. Деякі сімї верх теплий значить матки почали сіяти. Мабуть потроху весна братись буде.
 2. Вчора було +12 але вітряно. Сьогодні було +10 али спокійно без вітру. Казав сусід що пчола літала до нього шукали воду. Деякі сімї зробили маленькі обльоти напевно точно матки почали сіяти потроху. Сам не бачив бо був на роботі. Полізли підсніжники у квітниках, навіть зацвело пару пролісків. Щось цей рік занадто рано. Швидше як торік на 2 неділі. Ну і ще лютий і березень може показати свої капризи.
 3. +14 на сонці. Аномалія з погодою достала. Едний плюс здорово зекономим на опаленні. Деякі сімї повилітали, та нишпорать в пошуках водички. Дуже не здорово коли матки зараз почнуть червити, Але холстики холодні.
 4. bosik6

  Пчеломатки Бакфаст 2019

  на счет черного списка правильно. Что-то он гонит. Плодная матка полюбому засеет где-то на протяжении недели. Даже в 2-х рамочном отводке при наличии медоперговой и кормовой рамки сеют на ура, а в семье и подавна. Таких умников не слушай. Удачи, как говорят: "Не бери тяжкого в руки, а дурного в голову"...
 5. Зробив пару пробних банок 0,5л на замовлення. Два меди в одній банці. Трохи відкачав весняно - літнього ну щось він почав швидко кристалізуватись Кристал сам дрібній і мед на смак солодший (з чого вони там носила не знаю), і добавив іншу половину гречано-золотарниковим (з гречки носили напевно більше). Поставив у підвал, щоб гречка швидше закристалізувалась і не перемішалась з світлим. Самому цікаво чи з того що буде.
 6. Да в печатном варианте есть. У меня в семье 2 библитотекаря. Я больше склоняюсь к электронному варианту. Место занимает мало. Почитать можно на всем что угодно (комп, планшет,телефон), и в любом месте. Не собирает пыль. С любым можно поделится. и т д.
 7. Version 1.0.0

  1 download

  Кирилл Богомолов Анатолий Бородаче Ежи Грабски ИНСТРУМЕНТАЛЬНОЕ ОСЕМЕНЕНИЕ ПЧЕЛИНЫХ МАТОК С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ СОВРЕМЕННЫХТЕХНИЧЕСКИХ СРЕДСТВ https://drive.google.com/open?id=1y8hir_Qe23xoYgO7aMSX0x1RxNB0H5_Y 2013 рік https://drive.google.com/open?id=1ENcF4iR0KaFw6otzy6KwioP6EW6sNh6w 2018 рік
 8. Книги по ІО Кирилл Богомолов Анатолий Бородаче Ежи Грабски ИНСТРУМЕНТАЛЬНОЕ ОСЕМЕНЕНИЕ ПЧЕЛИНЫХ МАТОК С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ СОВРЕМЕННЫХТЕХНИЧЕСКИХ СРЕДСТВ https://drive.google.com/open?id=1y8hir_Qe23xoYgO7aMSX0x1RxNB0H5_Y 2013 рік видання https://drive.google.com/open?id=1ENcF4iR0KaFw6otzy6KwioP6EW6sNh6w 2018 рік видання
 9. Я знаю, що можуть не піти. По можливості загляну до них завтра, сьогодні ніяк. Місцевим у лежаках напхав по пару зайвих вощин хай будують а тим поставив по 9 рам 145 вощини, Сім.ї сидять у 12 рамочниках на укр рамці, 145-тих входить поперек 9 рамок, тож з розплодом прийдеться шаманить як поза минулого року (Ставив 145 суш у гніздо щоб матка там засіяла а потім піднімав її у надставку). У надставках на пів укр рамки бджола піднялась без проблем (ставив вошину з сушшю в перемішку) Також торік проканав варіант корпус вошини і в центр 1 рамка з врізаною в неї чорної старої суші.
 10. Согодні поставив на пару сімей магазини на 145 рамку. Подивлюсь що з того буде. Цікаво як покаже себе цикропіка у відбудові корпусу вощини. На мед не дуже сподіваюсь але хоть вощину потянуть. На сьогодні на гречці бджоли мало, сидять більшість на будяках та на золотарнику (тільки почав розпускатись). Думаю ще щось повинні принести.
 11. Я тоже подставил надстаки на мед 5 дней тому тоже все сухо но пчела сидит в надставке тоже. В 12 рамочнике есть 3 свободних рамки матке под засев также есть мед и перга. У меня липа только начала зацветать, но в этом году очень мало цветков, большая часть липы цвести не будет вобще. Носят в гнездо и потребляют и остатки складывают на крайних рамках. В прошлом году тож такое было. складировали сначала по краям в гнезде а потом подняли в надставку. При откачке убирал печатную надставку и 3 рамки на 300 из гнезда полностью печатых меда. Вижу что в этом году будет также.
 12. 2 06. прилетел рой с неплодкой - дал им 4 рамки вощины, 1 кормовую, 1 суши, и 1 перги. Матка засеяла 9,06. Сегодня хотел им поставить рамки 2 печатного. Открываю а там картина - 1 суш засеяна есть немного печатного пчелиного и личинка суточная. Матки нет, хотя засев пчелиный очень плотный. Налупили 7 свищевых маточников, при чем визуально на суточной личинке, молочка подлито в миски так что личинка еле видна. Вощину почти оттянули почти всю. Наверно захотелось ей на дооблет, а может пчелы грохнули не знаю. Последний раз смотрел их 9 числа так что нечаянно задавить не мог, иначе на сегодня однодневки не было б. Причину потери матки не понял. Оставил им 3, пусть выводят, хотя было желание расформировать, пожалел, уж больно красиво все залито молочком.
 13. bosik6

  Весна - Лето 2019

  Відроїлась сімя місцева (напевно первак вийшов, бо засіву не має). Розплід лишився майже весь печатний. Маточкики всі позривав. Перебрав всі рамки (Переглядав всі рамки візуально та слухав на спів молодих маток), наловив молодих маток 7 штук, з них вибрав та залишив світло коричниву саму крупну. Сьогодні зранку чисто випадково побачив як на очищувальній обліт літала чорна матка (точно не та мічена коричнева). Чи варто ще раз перебирати сімю та шукати молодух? Чи можливо поперебивають одна одну та лишать одну. Просто не маю можливості сидіти та ловити від них ще вторака, бо бджоли там достатньо. Підставив вощину, тягнуть якось не особо, хоча бджола з нектаром та обніжкою іде нормально.
 14. У родителей тоже открыл сезон поймал ройок на 5 рамок.
 15. Практически прогноз сильно не отличается на рп5 тоже все в каплях. В этом году у нас Западные регионы поливает каждый день, У кого больше у кого меньше, но по сравнению с прошлым годом весна холоднее и дождит поболее.
×