Jump to content

MaXUA123

Пользователи
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

MaXUA123 last won the day on May 28

MaXUA123 had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

About MaXUA123

 • Rank
  Новичек

Personal Information

 • Стаж
  6-10
 • Порода пчел
  карніка, бакфаст
 • Количество семей
  100-150

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Я мав на увазі - коли ставили магазин то в ньому були рамки з медом? Я як ставив перший магазин, то ставив рамки з медом в нього. Я так зрозумів що ні. І поставити нема чого? То спробуйте тоді підняти пару рамок з гнізда в магазин, доки не зачепляться за нього. Тільки потім внизу піднятих рамок настроять язиків.
 2. в магазинах є рамки з медом?
 3. коли хім. опік (побіліли пальці) - треба мити водою з содою.
 4. Проволка нержавійка в катушкі по 0,5 кг. На вигляд значно тонша від 0,5 мм. 304 і тягнеться неслабо. Є в мене і бабіна 304 0,5 мм. але треба цю домотати. Степлер Miol 81-720, скоба 10 мм. Про кріплення - біля носика де пластина від запобіжника внизу зробив отвір, щоб проходила проволка, туди підвів прижину із сальніка, в яку вставив проволку. Щоб та пружина несовалась тути-сюди, на край пружини намотав проволку і привязав до носика запобіжника. Єдине зауваження що в носику треба сверлити отвір діаметром невеликим, десь 1-1,5 мм. Бо я зашурував 3-4 мм. то пружина та пролазить, і довелося її привязувати, а так має бути нормально, вона буде просто впиратись в носик. Можливо можна і краще було зробить, ну я не став заморочуватись над цим, а просто зробив що перше в голову прийшло і що підрукою було. Коли бю скобу, особливо останню, то доводеться трохи підправляти проволку. Можливо це повязано з великим отвором у тому запобіжнику (пластіна що йте то курка), біля носика. Тому той отвір думаю треба робити мінімальним діаметром. Буду на вихідні сфоткаю. А яка в тебе продуктивність виходить?
 5. В себе засікав то звичайна натяжка рамки на 145 в 2 ряди проволки вихидить 48 секунд на рамку +/-. Так як тут натягати, може й швидше, але треба добавити час на забивання скоб і на їх відкушування. То переваги я не бачу. Я сам почав натягати проволку степлером W образно, то діло швидше пішло. З 12 00 до 20 30 натяг 450 рамок на 145. Обід був 1 година. Це з перевозкою рамок і складанням в пусті корпуса. Якби ще степлер нервав проволку і скоби не міняти, то було б взагалі нормально. Хоча треба буде пробувати проволку товщу, може її не так рватиме.
 6. MaXUA123

  Вывод маток

  Я вас умоляю - не витрачайте ви час на на ці досліди, а вчіться людей які професійно займаються матковотством. В матководстві Кашковський не авторитет. Краще почитайте Рутнера.
 7. MaXUA123

  Улей из Германии

  Некористувався такою, але думаю, що вона буде дорогою, вашкою і недає можливості поставити вулик один на одного при кочівлі чи в зимівнику. Думаю кращий варіант звичайна сендвіч криша з пінопластом усередині.
×