Jump to content

BeeFerma

Пользователи
 • Content count

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

BeeFerma last won the day on July 26 2017

BeeFerma had the most liked content!

Community Reputation

54 Excellent

About BeeFerma

 • Rank
  Пользователь

Personal Information

 • Тип улья
  145 многокорпусный
 • Место пасеки
  Житомыр
 • Стаж
  10-15
 • Порода пчел
  Карника
 • Количество семей
  50-70

Recent Profile Visitors

394 profile views
 1. Тоже купил степлер под натяжку проволки. Попробовал понравилось, если приловчится будет быстрей традиционных способов.
 2. Замовив на майбутне такого плана як в блозі. Тільки під карніку зі незначними змінами. Як варіант можна на зібранні пасічників в Діда Василя на кругу щоб всі бажаючі запропонували свої зразки паспортів, за який народ проголосує такий паспорт і використовувати. Звісно з цього нічого не вийде, бо у нас де два Українця там три гетьмани .
 3. Сейчас читаю разные ресурсы и вижу - многие нахваливают итальянку. И не пойми действительно она так хороша, или им надо маток продавать. Андрей как у вас себя сейчас показывает итальянка ?
 4. BeeFerma

  Карника

  В минулому році купували маток карніки ф1 лінії Сінгер чи то Зінгер не знаю как правильно. Покищо ніякої різниці з тройзеком не помітив. Взагалі всі типи карніки для мене однакова бджола.
 5. BeeFerma

  Бакфаст

  Якщо в когось буде можливість привезти одну матку бакфаста заморського, куплю одну матку, хочу спробувати. Якщо не секрет скільки там коштує карніка ?
 6. BeeFerma

  Нуклеусы

  Не зрозумів яка буде кормушка в останьому нуклеусі ?
 7. BeeFerma

  Подставки под улья

  Для невеликих так би мовити любительських пасік такі підставки будуть беззаперечно і ефективно і красиво, а для середніх та великих це буде єкономічно не обгрунтовано.
 8. BeeFerma

  Привочні рамки

  Сегодня заказал, посмотрим как приедет.
 9. BeeFerma

  Привочні рамки

  Сколько будут идти с Китая бигуди ? Успею я ещё до начала вывода маток, это у меня обычно конец Апреля начало Мая.
 10. BeeFerma

  Весна - Лето 2017

  У нас сьогодні бджоли понесли понесли пилок. Температура +11 та сильні пориви вітру. Такї ранньої весни давно не пм'ятаю. Сподіваюсь не буде сильних заморозків бо у сім'ях вже є невелика кількість печатного розплоду та засів. Якщо так діло піде далі на початок цвітіння садків отримаємо сильні сім'ї.
 11. Скиньте ссылку где покупали, вдруг ещё таких завезут.
 12. Солидолом не надо. Можно только пищевыми средствами. На крайний случай вазелин, а от солидола пчелкам явно будет не по себе.
 13. Весной обрабатывать будете ? Если да не забудьте под дно поставить лист бумаги смазанный вазелином, или подсолнечным маслом, чтобы посмотреть будет ли клещь сыпаться.
 14. Это и есть наверное тот элгон. Пчела будет бороться на 100% с клещем эволюция не стоит на месте, вопрос сколько для этого потребуется времени.
 15. Вешаю на спичку, лучше в цент гнезда между рамками.
×