Корпус 145 мм ППУ BeeStar на 10-ти рамковий Вулик

Производитель: BeeStar Украина
Код Товара: 138
ТОП Продаж

Краткое описание


Корпус 145 мм ППУ BeeStar на 10-ти рамковий Вулик - використовується для вуликів ППУ виробництва "BeeStar", сумісний з вуликами виробництва "Lyson", "APIX", "APIS" та "BeeHouse".Габаритні розміри:- Товщина стінки -&... Читать далее...

420.00грн.

  • Наличие: В наличии

Корпус 145 мм ППУ BeeStar на 10-ти рамковий Вулик - використовується для вуликів ППУ виробництва "BeeStar", сумісний з вуликами виробництва "Lyson", "APIX", "APIS" та "BeeHouse".

Габаритні розміри:

- Товщина стінки - 35 мм;

- Висота по фальцям - 165 мм;

Висота без фальців – 155 мм;

- Довжина - 520 мм;

- Ширина - 450 мм;

Вага – 1,3 кг.

Корпус під рамку 145 мм, виготовлений методом лиття у прес-формі та складається з 4 частин. Рекомендується скріплювати саморізами, довжиною – 100 мм. Корпус ППУ – поставляється у розібраному вигляді, що є економним при доставці. Матеріал пінополіуретан за своїми характеристиками: екологічно чистий, легкий, теплий, міцний та надійний.

Переваги використання вуликів, виготовлених з пінополіуретану (ППУ): нешкідливий та біологічно чистий матеріал. Вулики ППУ набагато легші за дерев'яні. Взимку в них тепло, влітку прохолодно, ППУ створює ефект термосу. Тому він добре захищений від перепадів температур, тримає та стабілізує тепло всередині вулика. Низька теплопровідність дає можливість зимувати бджолиній сім'ї в комфортних умовах, бджоли витрачають менше енергії на обігрів, відповідно споживають менше кормів, а весняний розвиток проходить у рази швидше.

У вуликах ППУ не заводиться воскова міль та інші паразити. Вони легко миються і чистяться, не вбирають вологу, не висихають і не гниють. Вулики з пінополіуретану довговічні. Бджоли не гризуть матеріал ППУ на відміну від ППС (пінополістирол).

Конструктивно вулики від компанії BeeStar дуже зручні у плані ручок, які виконані максимально широко на кожній із чотирьох сторін корпусу, що полегшує роботу бджоляра.

Рекомендації з фарбування вуликів з пінополіуретану (ППУ): Ідеальним варіантом фарбування вулика ППУ, вважається фарбування після 1 сезону експлуатації, так як за бджільницький сезон вулик буде перебувати під впливом ультрафіолету та інших факторів навколишнього середовища та на зовнішніх стінках вулика утворюються мікропори, в які буде щільно і міцно лягає фарба. Якщо у бджоляра виникає необхідність швидко пофарбувати новий вулик ППУ, для цього необхідно обробити всі зовнішні стінки вулика дрібним наждачним папером, після обробки з'являться мікропори, і такий вулик ППУ також готовий до фарбування. Для фарбування використовуються: гумова фарба, алкідна, Емаль ПФ-115 і фасадна фарба.

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв