Jump to content
Хадзуми

Карника

Recommended Posts

Я брал карнику ф1 2 шт  своб облета Человек уверил что у него одна карника  И облетывалась на его пчеле. 

Подсаживал на местную пчелу. 

1 слетела - может дооблет и не вернулась одна осталась. 

От нечего делать пофоткал пару крыл, проги выдали следующюю картину. 

5a4290912650a_.png.961a1e2a819559d83835b0c48cfc3b79.png

5a42909bcac2c_1.thumb.png.8e9cd30c1b405bed1b219fb613762812.png

Может пчела старая осталась, Может из за того что фоткал простым фотоамаратом, может точки не так проставил, может проги показывают чтото не так, но ситуация

с 22 крыльев 2 левых, А остальное  пчелиный ВЕНИГРЕТ  а не карника. 

Вот вам и Ф1 природного облета.

• Thanks 1

50 минут назад, bosik6 сказал:

Может пчела старая осталась, Может из за того что фоткал простым фотоамаратом, может точки не так проставил, может проги показывают чтото не так, но ситуация

Для точного определения рекомендую использовать микроскоп, если нет то хотябы сканер большого расширения. Также можно использовать цифровой микроскоп. Все же, при неконтролируем спаривании не вижу смысла делать промеры. 

Ознакомится как делать промеры можно тут. https://beepro.com.ua/topic/52-программы-для-определение-пород-пчел/

• Like 1

В 26.12.2017 в 20:17, bosik6 сказав:

Я брал карнику ф1 2 шт  своб облета Человек уверил что у него одна карника  И облетывалась на его пчеле. 

Подсаживал на местную пчелу. 

1 слетела - может дооблет и не вернулась одна осталась. 

От нечего делать пофоткал пару крыл, проги выдали следующюю картину. 

5a4290912650a_.png.961a1e2a819559d83835b0c48cfc3b79.png

5a42909bcac2c_1.thumb.png.8e9cd30c1b405bed1b219fb613762812.png

Можливо у нього і карніка на пасіці а в його сусіда укрстепова, а можливо сама материнка уже ф1, зараз дуже багато заказують бюджетний варіант карніка, бакфаст по 35 євро ну з Германії)

• Like 2

1 час назад, Sesk сказал:

Можливо у нього і карніка на пасіці а в його сусіда укрстепова, а можливо сама материнка уже ф1, зараз дуже багато заказують бюджетний варіант карніка, бакфаст по 35 євро ну з Германії)

А потім доказують що це племінна чистопорідна матка із самої Германії. Неодноразово зустрічав таких людей. Коли показуєш їм скілько коштує матка класса А, скільки острівна, у них настрій різко пропадає. Взагалі нерозумію сенс в таких матках і навіщо їх купують за такі шалені гроші як для Ф1. 

• Like 1

8 минут назад, Хадзуми сказал:

А потім доказують що це племінна чистопорідна матка із самої Германії. Неодноразово зустрічав таких людей. Коли показуєш їм скілько коштує матка класса А, скільки острівна, у них настрій різко пропадає. Взагалі нерозумію сенс в таких матках і навіщо їх купують за такі шалені гроші як для Ф1. 

:MHO:островная подходит для f1(хотя тоже ?) :MHO: (даже ио нашего производства - "кот в мешке")

Раньше как было - взял карпаток, и из лучших вывел маток - и мед качали, и жили как-то (голова не болела, насчет племматериала) 

• Like 2

кто может сказать, какая взаимосвязь порода - мед, при кочевке, у меня на вывозку (и последующие поездки) уходит столько - что класс А я давно мог бы приобрести

:MHO:любая молодая матка  будет хорошо работать

а мои приобретения ИО и остров - считаю хобби  (на 2018 заказал 2 островные:ag:)

• Haha 1

17 годин тому, Хадзуми сказав:

Племінна сертифікована ))) я читав такі обяви на олх)) а подивися фото паспорта то проста ф1 від Рудя

• Like 1

19 годин тому, Харьковчанин сказав:

кто может сказать, какая взаимосвязь порода - мед, при кочевке, у меня на вывозку (и последующие поездки) уходит столько - что класс А я давно мог бы приобрести

:MHO:любая молодая матка  будет хорошо работать

а мои приобретения ИО и остров - считаю хобби  (на 2018 заказал 2 островные:ag:)

Щось слабенько тільки 2 островні )))

• Haha 2

55 хвилин тому, Андрей Пчеловод сказав:

Думаю що покупки закордонних маток восновному як лотерея,
і якщо трапиться достойний матеріал то буде добрим рішенням вести дану лінію самому...

Щоб вдало її вести нада багато матаріалу і знать що з ким схрещувать

• Like 2

2 часа назад, Sesk сказал:

Щоб вдало її вести нада багато матаріалу і знать що з ким схрещувать

Головне не робити міжлінійних схрещувань. Якщо наприклад є "зінгер" то з зінгером його і поєднувати :MHO: Таномість  міжлінійних схрещваннях можуть бути сюрпризи, як вдалі так і погані, зачасту погані. Щоб займатися селекцією по серйозному потрібно багато часу, різноманіття матеріалу, терпіння, бути готовим до невдач та нести фінансові затрати. І це при тому що Німці нам продають уже готовий відсекціований матеріал. 

10 хвилин тому, Хадзуми сказав:

Головне не робити міжлінійних схрещувань. Якщо наприклад є "зінгер" то з зінгером його і поєднувати :MHO: Таномість  міжлінійних схрещваннях можуть бути сюрпризи, як вдалі так і погані, зачасту погані. Щоб займатися селекцією по серйозному потрібно багато часу, різноманіття матеріалу, терпіння, бути готовим до невдач та нести фінансові затрати. І це при тому що Німці нам продають уже готовий відсекціований матеріал. 

На рахунок ліній не згоден, зараз дуже мало чистих ліній

• Like 1

35 минут назад, Sesk сказал:

На рахунок ліній не згоден, зараз дуже мало чистих ліній

Так я знаю що Німці відмоляються помаленьку від ліній, і ліннії у ни зараз більш маркетенговий хід. На рахунок міжлінійного схрещування це більш відноситься до Австрійської карніки мені говорили відомі коллеги з ближнього зарубіжжя. Поки що без дозволу не буду казати імена. 

• Like 1

Потепліло 5 тепла

• Like 2
  • Thanks 1

35 минут назад, Кагарлик сказал:

Потепліло 5 тепла

Сколько лежаков. 

В 29.01.2018 в 22:44, Хадзуми сказал:

Сколько лежаков. 

Точно не скажу близько 50 штук.

• Like 1

3 минуты назад, Андрей Пчеловод сказал:

вони виводять одну якусь карніку а називають різними іменами? правильно розумію?

Наскільки мені відомо це так. В Австрії до цього інше ставлення. 

• Like 1

33 хвилини тому, Хадзуми сказав:

Наскільки мені відомо це так. В Австрії до цього інше ставлення. 

В Австрії у багатьох заводчиків свої обльотники

• Like 1

2 часа назад, Sesk сказал:

В Австрії у багатьох заводчиків свої обльотники

Так, і із за цього вони і займаться більше лінійним розведенням.:MHO: А поляки взагалі купують маткок в німців і тут же їм дають свої назви, прима, гемма, і тд. Маркетинг і не більше. :MHO: 

• Like 1

12 години тому, Хадзуми сказав:

Так, і із за цього вони і займаться більше лінійним розведенням.:MHO: А поляки взагалі купують маткок в німців і тут же їм дають свої назви, прима, гемма, і тд. Маркетинг і не більше. :MHO: 

Польська карніка нас не цікавить ))

• Like 1

В 04.08.2018 в 10:00, Андрей Пчеловод сказал:

цікава замітка про острівний облітник на Дніпрі, облітували карніку на трутні тройзек 1075

smile9.gif

• Like 1

В 04.08.2018 в 10:00, Андрей Пчеловод сказав:

цікава замітка про острівний облітник на Дніпрі, облітували карніку на трутні тройзек 1075

Уже читал, у Вас на сайте, хорошо сделали!

:ay:

• Like 1

А вот интересно, если Вам в следующем году прислать маток для облетает на этом острове, такое возможно?

Заведу себе, как у немцев пересылаемые нуклеусы облетники и тогда можно к Вам их высылать.

Типа вот такого нуклеуса

992134415_w640_h640_nuk_s_ramkoj.jpg

В этом году пробовал неплодок, получилось, что посадил перед самым началом периода дождей, с облета никто не вернулся. :ac:

Их видно надо через искусственный рой садить так надёжнее. 

Я писал про нуклеус EWK, там сразу в нем по 4 отводка мелких делаешь и отсылаешь.

Вот так вот пакуются:

569bbfac801d1_EWK.thumb.jpg.c01c88366cf8

• Like 1

В 06.08.2018 в 15:47, briz07 сказав:

В этом году пробовал неплодок, получилось, что посадил перед самым началом периода дождей, с облета никто не вернулся. :ac:

Их видно надо через искусственный рой садить так надёжнее. 

Я писал про нуклеус EWK, там сразу в нем по 4 отводка мелких делаешь и отсылаешь.

Вот так вот пакуются:

Уверен что они летали ...

9 годин тому, koste сказав:

Уверен что они летали ...

Летали это понятно, но дожди сделали своё дело :ac:

Похоже это проблема этого года.