Перчатки бджоляра з м'якої шкіри, нарукавники з тришарової сітки Пакистан

Производитель: Пакистан
Код Товара: 073
-17 %
Акция

Краткое описание


При роботі на пасіці і обслуговуванні великої кількості вуликів, бджоляр змушений захищати свої руки від укусу і бджолиної отрути, так як віна корисний тільки в розумних кількостях. Бджолярі використовують різні засоби з... Читать далее...

Доступные варианты


300.00грн. 250.00грн.

  • Наличие: В наличии

При роботі на пасіці і обслуговуванні великої кількості вуликів, бджоляр змушений захищати свої руки від укусу і бджолиної отрути, так як віна корисний тільки в розумних кількостях. Бджолярі використовують різні засоби захисту та спреї в тому числі, однак найнадійнішим з них є бджільницькі рукавички.

Рукавички бджоляра з м'якої шкіри дозволяють відчувати пальцями всі торкання. По всій поверхні рукавичок (пальці, долоні) є дрібні і практично не помітні вентиляційні отвори, які збільшують вентиляцію повітря і виключають запотівання рук. Особливо добре рукавички демонструють свої професійні якості в жарку погоду.

Нарукавник виконаний з тришарової сітки, яка відмінно пропускає повітря, але при цьому служить хорошим захистом від укусу бджіл. На нарукавниках є гумка для надійної фіксації.

Характеристика товара
Описание Размерная сетка: Обхват ладони без большого пальца M — 20 см. L — 22 cм. XL — 24 см. Производство - Пакистан

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв